ROBOTY BUDOWLANE

Jako producent betonu i prefabrykatów do stanu surowego oferujemy ogólnobudowlane roboty inwestycyjne Naszym klientom lub pośredniczmy w znalezieniu odpowiedniej firmy.

My gwarantujemy terminowość wykonywanej przez nas usługi i solidność kupionych materiałów budowlanych.

Buduj razem z BETONEX !   Solidność twarda jak BETON!

Wylewanie posadzek betonowych

Jaki beton stosuje się przy wylewaniu betonowej posadzki? Na czym polega ta czynność i gdzie się stosuje posadzki? Na te nurtujące pytanie chętnie odpowiedmy, dodatkowo oferując solidne wykonanie posadzki. Betonex to przede wszystkim dobrej jakości beton. Wieloletnie prowadzenie tego biznesu pozwoliło na rozpoznanie na rynku najlepszych wykonawców. 

Transport i montaż szamba

Po rozpoczęciu produkcji zbiorników betonowych, kontrahenci często pytali o odpowiedniego wykonawcę instalacji. Dlatego proponujemy Państwu kompleksową obsługę: transport prefabrykatu, przygotowanie miejsca montażu oraz wykonanie instalacji.  Współpracująca z nami firma nie tylko przywiezie na miejsce budowy zamówione zbiorniki, ale również odpowiednio zamontuje je w wykopie. 

Projekt konstrukcji i montaż bloków oporowych

Planowanie i montaż konstrukcji  z bloków oporowych to często problematyczna czynność. Nasi pracownicy chętnie pomogą w przygotowaniu rysunku, wizualizacji i podliczenia potrzebnych bloków oporowych. Ostatecznie zadbamy o szybki transport i dokładny montaż bloków.

Budowa stanu surowego domu

Planowanie i budowa domu jednorodzinnego to często długoterminowa i skomplikowana procedura. Inwestorzy często nie wiedzą jaki beton wybrać lub jaką ilość prefabrykatów zamówić. Dobór odpowiedniego fachowca i wybór odpowiednich produktów to sukces do sprawnego wybudowania wymarzonej inwestycji.

Zapytaj, a polecimy lokalne ekipy!

Translate »