NOWOŚCI

Zakład Produkcyjno – Budowlany BETONEX istnieje na rynku od ponad 30 lat. Liczba kontrahentów i współpracowników stale rośnie, dlatego jako producent betonu i prefabrykatów staramy się szybko reagować na potrzeby Naszych klientów. Regularnie poszerzamy ofertę prefabrykatów i betonów, oferując nowe rozwiązania.

Nowa oferta prefabrykatów

System ścienny BTX 500

Najnowszym produktem, który dołączył do oferty BETONEX jest innowacyjny system ścienny BTX 500. Składa się on z 5 różnych betonowych pustaków ściennych. To pierwszy taki produkt na polskim rynku.

Pustaki ogrodzeniowe

Na nowo otwartej II linii produkcyjnej zaczniemy produkcję pustaków ogrodzeniowych. Dostępne będą różne kolory, struktury i wymiary. Już  wkrótce więcej informacji. Produkcja rusza na wiosnę 2023 roku.

Pustaki szalunkowe

Otwarcie II linii produkcyjnej wiąże się z dodaniem do oferty nowych prefabrykatów. Jednym z najnowszych produktów jest pustak szalunkowy.
Produkcja rusza na wiosnę 2023 roku.

Piwniczki betonowe

Najnowszym produktem w ofercie są modułowe piwniczki betonowe. Ziemianka składa się ze dwóch płyt i modułowych ścian, otworu na drzwi oraz kominu wentylacyjnego. Ściany piwniczki ziemnej wykonane są z betonu zbrojonego, co zapewnia skuteczną wytrzymałość. Dodatkowe wkopanie ich pod powierzchnię gruntu zapewniają unikalne warunki i temperaturę, która nie przekracza 8 – 10°C. 

Płyty betonowe

Nowym produktem w naszej ofercie są płyty betonowe. Dzięki odpowiedniej grubości, płyty dobrze znoszą nacisk opon aut ciężarowych i maszyn przemysłowych. Płyta betonowa jest elementem trwałym i odpornym na działanie warunków atmosferycznych, a do największych zalet można zaliczyć tutaj bardzo dużą wodo- i mrozoodporność. Dzięki temu praca może być wykonywana bez przerwy, w każdych warunkach. Budowa dróg jest bardzo łatwa i szybka, dzięki  płytom betonowym, które można montować i demontować błyskawicznie, co znacznie przyspiesza proces budowy np. dróg tymczasowych. 

W ofercie posiadamy wymiar 300 x 100 x 15 cm.

Zamówienia można składać od kwietnia 2022r. 

Bloki oporowe

Bloki oporowe to produkt o wielu zastosowaniach. Ze względu na swoje zalety cieszą się dużą popularnością. To produkt wytrzymały, ekonomiczny, prosty w montażu. Specjalny piórowpust pozwala na proste łączenie ze sobą elementów, bez konieczności użycia zaprawy. Bloki wykorzystuje się do budowy murów i ścian oporowych, boksów, przegród, magazynów, silosów.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę! 

Zbiorniki betonowe TanX

Obecnie oferujemy jednokomorowe zbiorniki betonowe. Obecnie to najczęściej spotykanych rodzaj przydomowego systemu kanalizacji. Ich prosta budowa, nieskomplikowany montaż oraz atrakycjna cena wpływają na stałą popularność. Aby zbiorniki były szczelne i wytrzymałe, używany do produkcji najwyższej klasy betonu i zbrojenia.

Wybierz odpowiedni zbiornik już dziś!

Wał ugniatający WalX

to autorski pomysł wykorzystujący samochodowe opony z recyklingu. Wstawione łożyska i solidna konstrukcja narzędzia, pozwalają na transport po drogach. Wał ten może pracować w warunkach gleb wilgotnych, jak i suchych. Dzięki niewielkiemy oporowi toczenia nie dochodzi do efektu „pchania” ziemi, nawet przy niskich prędkościach roboczych.

Produkt dostępny do oglądania w siedzibie firmy.

Translate »