NASZE WARTOŚCI

Zakład Produkcyjno – Budowlany BETONEX

Został założony w 1988 roku. Przedsiębiorczość właścicieli zaowocowała powstaniem firmy oferującej szeroki wybór mieszanek betonowych oraz wyrobów betonowych. Betonex to rodzinna firma, która należy do wiodących producentów w Północno – Wschodnim regionie Polski. Dysponujemy nowoczesną i zautomatyzowaną linią produkcyjną. Dzięki tym rozwiązaniom zakład w sprawny sposób obsługuje wielkowymiarowe budowy. Produkujemy wyroby dedykowane  jedno- i wielorodzinnemu budownictwu: beton, bloczki fundamentowe, system kominowy, bloki oporowe, zbiorniki betonowe, elementy ogrodzeniowe. Oprócz prefabrykatów własnej produkcji, oferujemy inne materiały budowlane dostępne w naszej hurtowni. 

WYRÓŻNIA NAS

Kompleksowa obsługa

Posiadamy asortyment potrzebny do wybudowania stanu surowego.
Razem zbudujemy dom, o którym marzysz!

Gwarantowana jakość

Wdrożony system Zakładowej Kontroli Produkcji pozwala nadzorować jakość wytwarzanych produktów.

Szeroki asortyment

Beton, Bloczek fundamentowy, System kominowy, Bloki oporowe, Zbiorniki betonowe oraz Hurtownia materiałów budowlanych

Ochrona środowiska

Suwalszczyzna to piękny region, o który należy dbać. Dzięki wdrożonej gospodarce odpadami, wykorzystujemy ponownie odzyskane surowce naturalne, zmniejszając emisję CO2 do atmosfery.

Terminowość

Cenimy każdego klienta, dlatego obsługując zarówno mniejsze jak i wielkoformatowe budowy, zawsze dostarczamy towar we wcześniej umówionym terminie.

Wsparcie

Właściciele Z.P.B. BETONEX zawsze chętnie wspierają nie tylko charytatywne inicjatywy, ale również liczne sportowe i kulturalne wydarzenia, odbywające się w regionie Suwalszczyzny. Produkcja wyrobów betonowych to zasadniczy profil działalności firmy. Tym niemniej, Betonex stale angażuje się również w wiele innych zadań, niezwiązanych z działalnością wytwórczą. Nasza strategia opiera się na poszukiwaniu rozwiązań korzystnych dla otoczenia:

WYDARZENIA

RESO Suwałki Football League

to Amatorska Halowa Liga Piłki Nożnej, której inicjatorem i głównym organizatorem rozgrywek, które odbywają się nieprzerwanie od 2014 r., jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach.

Browar Północny Fight Night I i II

to sportowe wydarzenie promujące walki MMA. Prestiżowej gali towarzyszą licytacje charytatywne. Jako firma Betonex wspieraliśmy pierwsze edycje tej gali jako główny sponsor.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Co roku swoimi działaniami wspieramy również tą ważną inicjatywę. Właściciele oraz pracownicy zakładu czynnie uczestniczą w ramach działań WOŚP jako wolontariusze.

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży WIGRASZEK

Nasze wsparcie nie ogranicza się wyłącznie do sportu. Swoimi działaniami staramy się wspomagać wydarzenia kulturalne. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży WIGRASZEK to trzydniowe święto teatru, na które składają się przesłuchania konkursowe w dwóch kategoriach dziecięcej i młodzieżowej, grup teatralnych z Polski i zagranicy. Betonex wspierał wydarzenie w roku 2016, 2018 i 2019. 

Lokalne szkoły i placówki oświatowe

Od wielu lat wspieramy rzeczowo i finansowo lokalne szkoły i placówki oświatowe poprzez nieodpłatne przekazywanie wyposażenia oraz dofinansowujemy akcje organizowane przez szkoły.

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego w Suwałkach

to wielkie wydarzenie w województwie podlaskim. Co roku w Suwałkach organizowany jest turniej, podczas którego zbierane są środki dla potrzebujących. W tym sportowym wydarzeniu co roku nie brakuje znanych osób ze świata piłki, udział w turnieju biorą również aktorzy, piosenkarze i artyści. Zwieńczeniem jest poturniejowy bal, wręczane są nagrody zespołowe i indywidualne. Podczas każdego  turnieju i balu odbywają się liczne licytacje charytatywne, które wspomogą konto wybranej organizacji.

Siatkarze Ślepsk Malow Suwałki

Dołączyliśmy także do grona sponsorów I-ligowej drużyny siatkarzy Ślepska Malow Suwałki, która w sezonie 2018/2019 zdobyła pierwsze w historii klubu Mistrzostwo 1. Ligi Mężczyzn w siatkówce, wywalczając tym samym awans do PlusLigi. 

Suwalskie Stowarzyszenie Bowlingu

Wspieramy stowarzyszenie, którego przedstawiciele regularnie wyjeżdżają na turnieje, które nie tylko odbywają się w Polsce, ale również  za granicą.

Piknik Kawaleryjski

to popularne wydarzenie podtrzymujące tradycje historyczne, w ramach którego przeprowadzany jest Konkurs Sprawności Kawaleryjskiej.

Wspieramy ośrodki pomocy i domy dziecka

Nasza pomoc trafia bezpośrednio do wybranego ośrodka. Zawsze zaopatrujemy w najbardziej potrzebne rzeczy.

Translate »