REALIZACJE

01

Budynek handlowo - usługowy Centrum Narzędziowe Majster

Gober Firma Budowlana zrealizowała nowoczesną inwestycję, a Betonex uczestniczył jako dostawca betonu i prefabrykatów. Obecnie sklep posiada bogatą ofertę narzędziową oraz usługową. 

02

Warsztaty Zespołu Szkół nr 6 w Suwałkach

Gober Firma Budowlana wybudowała warsztaty dla Zespołu Szkół nr 6 w Suwałkach. Nowy budynek jest podzielony na 2 części: warsztaty dla branży mechanicznej i dla branży drzewnej. Większość pomieszczeń posiada niezależne, bezpośrednie wjazdy – głównie bramami segmentowymi. W obiekcie utworzone zostały pomieszczenia dla 5 zawodów istniejących w ZS nr 6.

03

Racis Development

Racis Development wybudował m.in. takie inwestycje jak: Osiedle Słoneczne Tarasy, Perła Południa, Chopina Park czy Piano Park. Racis Development to firma, która działa na terenie Suwałk i okolic od blisko 10 lat. Oferuje mieszkania, apartamenty i lokale usługowe. 

04

Budopol

Współpracując z przedsiębiorstwem Budopol jako dostawca betonu towarowego, uczestniliśmy w wykonywanych inwestycjach na terenie Suwałk. Budopol to rzetelny deweloper, który wybudował m.in. Zielone Osiedle, Zielony Zakątek czy Zielone Zacisze.

05

Hotel LOFT

Wykonawcą renowacji zabytkowego obiektu było wielobranżowe Przedsiębierstwo Remontowo Budowlane Anatex z Białegostoku, które za realizację dostało prestiżowe nagrody i wyróżnienia.

06

ASPI

Razem z firmą Kera sp.k. zbudowaliśmy dwie hale przedsiębiorstwa ASPI. Firma posiada szeroką ofertę narzędzi do obróbki drewna i usług obróbki CNC.   

07

Radar NATO w Przejmie Wielkiej

Uczestniliśmy w inwestycji, jaką jest budowa Radaru NATO. Nad jeziorem Szelment stoi ogromna tarcza antyrakietowa wbudowana w 2008 roku.

08

Salag

Razem z firmą Kera sp.k. zbudowaliśmy  hale przedsiębiorstwa SALAG. Firma posiada szeroką ofertę kompozytowych desek tarasowych, listw i profili meblowych .  Spółka Kera wykonywała również hale produkcyjną firmy Salag na terenie Suwalskiego aresztu. 

09

Gazociąg Polska - Litwa

Budowa gazociągu Polska – Litwa prowadzona jest na terenie Suwalszczyzny przez 46 miejscowości i 842 działki. 75 km budowy przebiega w województwie podlaskim przez 5 powiatów i 16 gmin. Wybranych miejscach dostarczyliśmy beton, aby ułatwić montaż gazociągu pod drogami.

10

Sadłowski Budownictwo Jednorodzinne

Specjalnością firmy Sadłowski Budownictwo Jednorodzinne jest kompleksowa budowa osiedli domów. Wykonawca proponuje nowoczesne projekty, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Zrealizowane inwestycje Park Zastawie i Park Zastawie II to osiedle domów zlokalizowane w przepięknym otoczeniu Zalewu Arkadia.

11

Domy w zabudowanie szeregowej - KBK Projekt

Jako dostawca betonu towarowego i materiałów budowlanych uczestniczyliśmy w realizacji domów w zabudowie szeregowej przy ul. Zastawie. Osiedle Szmaragdowa Arkadia to zespół 25 budynków mieszkalnych.

Obecnie dostarczamy beton i prefabrykaty do nowej inwestycji Lilia Park przy ul. Staniszewskiego. Deweloper KBK Projekt ma szerokie plany zabudowy w tamtym rejonie Suwałk. 

Translate »