NOWOŚCI

Zakład Produkcyjno – Budowlany BETONEX istnieje na rynku od ponad 30 lat. Liczba kontrahentów i współpracowników stale rośnie, dlatego jako producent betonu i prefabrykatów staramy się szybko reagować na potrzeby Naszych klientów. Regularnie poszerzamy ofertę prefabrykatów i betonów, oferując nowe rozwiązania.

Nowa oferta prefabrykatów

Bloki oporowe

Bloki oporowe to produkt o wielu zastosowaniach. Ze względu na swoje zalety cieszą się dużą popularnością. To produkt wytrzymały, ekonomiczny, prosty w montażu. Specjalny piórowpust pozwala na proste łączenie ze sobą elementów, bez konieczności użycia zaprawy. Bloki wykorzystuje się do budowy murów i ścian oporowych, boksów, przegród, magazynów, silosów.

Sprawdź koniecznie naszą ofertę!  

Zbiorniki betonowe TanX

Obecnie oferujemy jednokomorowe zbiorniki betonowe. Obecnie to najczęściej spotykanych rodzaj przydomowego systemu kanalizacji. Ich prosta budowa, nieskomplikowany montaż oraz atrakycjna cena wpływają na stałą popularność. Aby zbiorniki były szczelne i wytrzymałe, używany do produkcji najwyższej klasy betonu i zbrojenia. 

Wybierz odpowiedni zbiornik już dziś!

Wał ugniatający WalX

to autorski pomysł wykorzystujący samochodowe opony z recyklingu. Wstawione łożyska i solidna konstrukcja narzędzia, pozwalają na transport po drogach. Wał ten może pracować w warunkach gleb wilgotnych, jak i suchych. Dzięki niewielkiemy oporowi toczenia nie dochodzi do efektu „pchania” ziemi, nawet przy niskich prędkościach roboczych.

Produkt dostępny do oglądania w siedziby firmy.

Translate »